Vá – NOČNÍ trénink na Sanatorce – 17.12.2015

Tak jsme se přece jen vyhrabali z tepla tělocvičny a před Vánocemi jsme si pořádně zasportovali venku. Počasí bylo velmi nevlídné, a tak to část oddílu ještě před vypuknutím velkého vá-nočního běhu vzdala. Škoda! Nejsme přece z cukru :-)

Sraz byl na parkovišti pod hrází přehrady a vycházelo se po dvojicích. Lucka postavila perfektní noční trasu s odrazkami, jen zlobiví skřítci Naschválníčci jí to trochu poházeli, a tak jsme se prodírali přes drny, větve a výmoly. Ale všichni jsme to zvládli! A kdo po cestě zpíval koledy, měl od skřítků zaručen hladký průchod.

V cíli na nás čekal oheň, nazdobený stromeček s prskavkami a dárečky pro šikovné noční orienťáky. Maminky se pochlubily vzorky cukroví, stromeček byl obtěžkaný čokoládou a teplý čaj s medem nám pohladil bříška. A společně zazpívané Rolničky všem připomněly, že Ježíšek tu bude cobydup!

A taky jedna důležitá novinka – klub má svého maskota, kterého nám laskavě zapůjčila Bětka – je to chlupatý modrý plyšák v novém dresu RBK. Hledáme pro něj jméno – návrhy jsou zatím ReBeláček nebo eRBékáček. Máte jiný nápad? Sem s ním! Od teď nás bude nový maskot doprovázet na závody a doufáme, že ho brzy uvidíme na stupních vítězů!

Hodně zdaru všem běžcům i v příštím roce!

A máme tu i záznam ze zpívání koledy – spíše jen zvukový, ale kdo má představivost, případně dobrou paměť, bude spokojen :-) ZDE

?????????????

?????????????

?????????????

?????????????

?????????????