Hromniční trápení – 4.2.2017

Hromniční trápení je závod, který pořádá náš oddíl a je již tradičně zařazený do Brněnské zimní ligy. Závodilo se v Blansku na mapě Čertovka, kde část závodu byla ve městě a část v lese. Letos součástí dospělých kategoriích byl pro zpestření i vložený scorelauf. Počasí bylo spíše na lyžařský orienťák. Sníh ležel ve městě i v lese a závodníkům startujícím v druhé polovině startovní listiny výrazně pomohly vyšlapané cestičky ve sněhu. Nicméně znalost domácího prostředí Ondra přetavil v cenné vítězství v kategorii žáci. Ostatní kluci v kategorii žáci se pěkně seřadili od 4. do 7. místa – Tom, Matěj F., Vojta a Matěj H. Otakar v H18 vybojoval skvělé 2. místo a Jana vytěžila z neúčasti soupeřek zasloužené vítězství. Super závod.