Buřt cup – závody OB – 11. Jihomoravská liga – 21.10.2017 – Kuničky

Konečně víkend bez deště? To znamená závod JML organizovaný naším oddílem na zbrusu nové mapě v okolí Kuniček. Žactvo se s vervou zapojilo do soutěží, zatímco dospělí včetně rodičů malých závodníků zajišťovali organizaci plynulého chodu závodu. Po doběhu mladí závodníci  aktivně odpočívali u nalévání pití a hlavně předávání cen a medailí vítězům.

Inka s Kikčou se poprvé odvážily na trať D10 bez fáborků, Otakar se přihlásil do mistrovské kategorie H18. Holky zvládly bez problémů najít všechny kontroly a Ota skončil hned při první účasti na 2. místě. Další umístění na bedně Verča 1. D10N, David 2. H10, Ondra 2. H12. Jen tak dále mládežnici.

FOTKY OD MILDY

FOTKY OD PETRA

VÝSLEDKY

Informace k dopravě do Kuniček.

Vzhledem k mnohým dopravním omezením v Rájci-Jestřebí volte při cestě od Brna trasu přes Blansko. T.j. V Lipůvce odbočte na Blansko, za Blanskem se nechte vést objížďkou přes Ráječko. Pak přijedete na kruhový objezd na začátku Rájce, zde odpočte doprava a již normálně do kopce podél zámeckého parku směr Kuničky.
Průjezd od Černé Hory přes Rájec-Jestřebí je sice možný, ale komplikovaný, nedoporučujeme.
Osobní auta budou navedena k parkování na hřiště, budeme se snažit Vás tam naskládat co nejvíce, možnost parkování v obci Kuničky je značně omezená, dbejte pokynů pořadatelů.
Autobus ZBM zaparkujte na točně u Kuniček tak, aby moc neblokoval případnou autobusovou linku.

STARTOVKA PO KLUBECH

STARTOVKA PO KATEGORIÍCH

PARAMETRY TRATÍ

ROZPIS

POKYNY

Chcete vědět, jak to vypadá u nás v lese? Krásně! :-)

PŘIJĎTE SI ZABĚHAT DO ZBRUSU NOVĚ ZMAPOVANÉHO TERÉNU!

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

 

 

 

Leave a reply